Defibrylatory AED

są niezwykłymi i profesjonalnymi urządzeniami medycznymi, które pomagają przywrócić prawidłową pracę serca. Ich działanie polega na wywołaniu reakcji mięśnia sercowego poprzez przekazywanie stałego prądu o określonej wartości energii. Dzięki zastosowanej technologii sprzęt dokonuje rzetelnej oceny sytuacji – na podstawie wykonanej analizy rytmu serca po podłączeniu elektrod do ciała. Przenośne defibrylatory AED mogą być stosowane w różnych warunkach i miejscach, co jest ich niewątpliwym atutem. Warto tutaj zaznaczyć, że mimo tego, że defibrylatory AED są proste w obsłudze, to ich niewłaściwe zastosowanie może przyczynić się do uszkodzenia ciała, a w niektórych przypadkach nawet do śmierci.

Defibrylatory AED

Samaritan PAD 350 P Samaritan PAD 350 P
Producent: Samaritan
Cena: 6 111,30 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
MINDRAY C1 AED PÓŁAUTOMATYCZNY MINDRAY C1 AED PÓŁAUTOMATYCZNY
Producent: PremioSafe-D29
Cena: 5 755,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
DEFIBTECH LIFELINE VIEW DEFIBTECH LIFELINE VIEW
Producent: PremioSafe-D29
Cena: 9 518,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
DEFIBTECH LIFELINE DEFIBTECH LIFELINE
Producent: PremioSafe-D29
Cena: 8 212,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
 • nowość
 • nowość
PHILIPS HEARTSTART FRX PHILIPS HEARTSTART FRX
Producent: PremioSafe-D29
Cena: 8 243,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
PHILIPS HEARTSTART HS1 Z TORBĄ PHILIPS HEARTSTART HS1 Z TORBĄ
Producent: PremioSafe-D29
Cena: 7 590,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość
PHYSIO-CONTROL LIFEPAK 1000 PHYSIO-CONTROL LIFEPAK 1000
Producent: PremioSafe-D29
Cena: 24 853,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • nowość

Przenośne defibrylatory AED – pomoc przy nagłym zatrzymaniu pracy serca

Przenośne defibrylatory AED powinny być przede wszystkim odporne i wytrzymałe. To właśnie na te dwie kwestie należy zwrócić uwagę w pierwszej kolejności podczas zakupu tego urządzenia. Nie każdy sprzęt może być odporny na kurz, wilgoć czy też inne trudne warunki. Istotne jest również to, żeby defibrylator był wszechstronny, aby można było udzielić pomoc każdemu. Warto też sprawdzić, jakie są koszta jego eksploatacji, czyli ile kosztują na przykład baterie, obowiązkowe przeglądy czy też aktualizacje.

W naszym sklepie oferujemy niezawodne przenośne defibrylatory, które są bezpieczne, funkcjonalne i tanie w użytkowaniu. Proponujemy tylko sprawdzone urządzenia, co potwierdza ich długi okres gwarancyjny. Wszystkie produkty wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją. Są to sprzęty o wysokiej odporności na uszkodzenia mechaniczne i różne warunki atmosferyczne (wysokie lub niskie temperatury czy też wilgoć). Dostępne są u nas defibrylatory w pełni zautomatyzowane i półautomatyczne. Ich zaletą jest też prosta obsługa. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Przenośne defibrylatory AED to urządzenia, które pozwalają na szybką i skuteczną pomoc przy nagłym zatrzymaniu pracy serca. Oferowane przez sklep internetowy PremioSafe urządzenia to produkty najwyższej jakości, które umożliwiają każdemu ratownikowi udzielenie szybkiej i skutecznej pomocy w przypadku nagłej potrzeby. Nasze defibrylatory są nie tylko precyzyjne, ale również wygodne w obsłudze i zapewniają maksymalną bezpieczeństwo.

Dostępne u nas przenośne defibrylatory AED posiadają zaawansowane funkcje, które ułatwiają i usprawniają proces ratowania życia. Nasze produkty są łatwe w obsłudze, a ponadto posiadają funkcję samoczynnego testowania, co zapewnia ich bezawaryjność i skuteczność. W naszej ofercie znajdziesz defibrylatory dla profesjonalistów, jak również dla amatorów, którzy chcą mieć pewność, że potrafią udzielić pomocy w nagłych sytuacjach.

Nie ryzykuj zdrowia i życia swoje oraz swoich bliskich. Wybierz przenośne defibrylatory AED oferowane przez PremioSafe i ciesz się pewnością, że jesteś przygotowany na każdą nagłą sytuację. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również eleganckie i estetyczne, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie bezpieczeństwo i skuteczność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl