Opcje przeglądania

Fantomy instruktażowe 

To realistycznie odtworzone manekiny służące do treningu resuscytacji i reanimacji, czyli nauki udzielania pierwszej pomocy. Dzięki nim użytkownik może nauczyć się między innymi, jak poprawnie wykonać sztuczne oddychanie metodą usta-usta. Fantomy posiadają wiernie odwzorowaną klatkę piersiową, co znacząco ułatwia odnalezienie właściwego miejsca do przyłożenia rąk w celu wykonania masażu serca. Fantom szkoleniowy jest świetnym uzupełnieniem szkoleń RKO, gdyż nie tylko podnosi jakość takiego wydarzenia, ale i wzmacnia zaangażowanie osób w nim uczestniczących. Możliwość przećwiczenia właściwego uciskania klatki piersiowej, czy też usuwania ciał obcych wpływa na świadome podejmowanie tych czynności w momencie realnego zagrożenia.

Fantomy instruktażowe

Fantom Laerdal Little Anne QCPR Fantom Laerdal Little Anne QCPR
Producent: Laerdal
Cena: 2 145,30 zł
szt.
zobacz więcej
Fantom Laerdal Little Baby QCPR Fantom Laerdal Little Baby QCPR
Producent: Laerdal
Cena: 1 971,80 zł
szt.
zobacz więcej
Fantom Laerdal Little Junior QCPR Fantom Laerdal Little Junior QCPR
Producent: Laerdal
Cena: 1 971,80 zł
szt.
zobacz więcej

Apteczka pierwszej pomocy – cenny zbiór podstawowych środków i materiałów medycznych

Kupując apteczkę pierwszej pomocy, warto zwrócić uwagę na datę jej przydatności. Należy co jakiś czas sprawdzać jej ważność, aby zawartość stale nadawała się do użycia.

W naszej ofercie znajduje się wiele różnych rodzajów apteczek pierwszej pomocy, między innymi modułowe, przenośne i ścienne. Dostępne są u nas na przykład apteczki DIN, które przeznaczone są do samochodów ciężarowych i osobowych. Wykonane są one z wodoodpornej tkaniny, a wyposażone są w zamek błyskawiczny i rzep mocujący do tapicerki, dzięki czemu można ją łatwo zamocować w pojeździe. Innym oferowanym przez nas produktem jest apteczka pierwszej pomocy z wieszakiem, która jest idealnym rozwiązaniem do małych zakładów pracy. Pudełko wykonane jest z tworzywa sztucznego. Oprócz uchwytu do zawieszenia produkt posiada również rączkę, dzięki której można ją swobodnie przenosić. Wszystkie oferowane przez nas wyroby medyczne posiadają oznakowanie znakiem CE i spełniają wszelkie wymagania norm Unii Europejskiej. Zapraszamy do naszego sklepu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl