Manualne podajniki

Do ręczników papierowych i papieru toaletowego są niezbędnym elementem wyposażenia każdej toalety i łazienki. Mycie rąk jest bardzo ważną czynnością, ponieważ pozwala usunąć mikroorganizmy z rąk oraz zapobiega różnym chorobom i infekcjom. Trzeba jednak pamiętać, żeby zawsze po umyciu dłoni dokładnie je wysuszyć. Przydatne będą tutaj manualne podajniki do papieru toaletowego i ręczników papierowych. Do ich zalet zaliczamy bezpieczeństwo dla ich użytkowników, ponieważ nie mają styczności z zarazkami innych osób. Co więcej, papier jest zabezpieczony przed kradzieżą oraz przed wilgocią panującą w pomieszczeniu.

Manualne podajniki

Manualne podajniki do ręczników papierowych i papieru toaletowego – obowiązkowe wyposażenie toalety i łazienki

Manualne podajniki powinny być przede wszystkim odporne na zarysowania, zabrudzenia i uszkodzenia mechaniczne, ze względu na częstotliwość ich użytkowania. Produkty muszą być wykonane w taki sposób, aby nie sprawiały żadnych trudności zarówno podczas korzystania z nich, jak i w trakcie ich uzupełniania.

W naszym sklepie znajdują się różne rodzaje manualnych podajników. Oferujemy produkty do ręczników papierowych składanych i w roli oraz do papieru toaletowego, które dzielą się na pojedyncze i podwójne. Dostępne są w kilku kolorach, między innymi w białym, czarnym i transparentnym. Nasze manualne podajniki występują w różnych kształtach i wzorach, dzięki czemu można je dopasować do wystroju każdego pomieszczenia. Do ich zalet zaliczamy również wykonanie z wytrzymałych materiałów oraz łatwość obsługi. Ich uzupełnianie nie zajmuje wiele czasu i każdy bez problemu sobie z tym poradzi. Niektóre modele wyposażone są w wizjer kontrolny, dzięki któremu wiadomo, ile papieru się w nich znajduje. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą manualnych podajników!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl