Automatyczne podajniki papieru

To bezdotykowe urządzenia, dzięki którym nie tylko dba się o bezpieczeństwo, ale i oszczędza ilość zużywanego niepotrzebnie papieru. Świetnie zastępują tradycyjne suszarki do rąk. Działanie tego produktu polega na tym, że użytkownik dotyka tylko tej części ręcznika, której będzie używał. Nie ma on styczności z pozostałą rolką, więc nie naraża się na kontakt z bakteriami innych osób. Co więcej, automatyczny podajnik papieru wysuwa tylko po jednym listku o wyznaczonej długości. Jest to wystarczająca ilość, która powinna umożliwić wytarcie i wysuszenie odpowiednio rąk. Ręcznik papierowy nie jest więc marnowany poprzez pobieranie nadmiernej ilości z rolki.

Automatyczne podajniki papieru

Automatyczne podajniki papieru – sposób na bezpieczną łazienkę

Bezdotykowe, automatyczne podajniki papieru powinny odznaczać się niezawodnością. Wybierając najlepszy produkt, warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego został on wykonany oraz na mechanizm, jaki został w nim zastosowany. To właśnie te kwestie odgrywają dużą rolę, ponieważ ich słaba jakość sprawi, że automatyczny podajnik ręczników papierowych nie będzie prawidłowo działał, czyli nie będzie spełniał swojej funkcji.

Z myślą o naszych klientach, zadbaliśmy o to, żeby nie musieli się oni martwić o jakość oferowanych przez nas produktów. Wszystkie dostępne u nas automatyczne, bezdotykowe podajniki papieru charakteryzują się solidnym i precyzyjnym wykonaniem. Urządzenia są bardzo łatwe w programowaniu. Posiadają panel sterujący, w którym można między innymi ustawić tryb pracy podajnika, na przykład automatyczne wysuwanie kolejnego listka papieru po każdym pobraniu papieru lub wysuwanie listka ręcznika po zbliżeniu ręki do czujnika. Można w nich także ustawić długość wysuwanego listka. Zapraszamy do poznania naszych automatycznych dozowników do ręczników papierowych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl