Suszarki do rąk

To popularne urządzenia elektryczne, które montowane są w łazienkach publicznych. Uruchamiane są one automatycznie poprzez wbudowany czujnik lub ręcznie poprzez naciśnięcie przycisku. Największą zaletą suszarek jest to, że są one przyjazne dla środowiska. Wysuszenie dłoni powietrzem znacząco ogranicza ilość zużywanych ręczników papierowych. Te niewielkie urządzenia są także tańsze w eksploatacji. Wystarczy podłączyć je do prądu, nie ma potrzeby uzupełniania papieru. Suszarki do rąk mogą być wykorzystane w wielu obiektach, w których jest duże natężenie ruchu. Może to być na przykład szkoła, centra handlowe, banki. Świetnie sprawdzą się też w mniejszych miejscach, na przykład siłowniach.

Suszarki do rąk

Suszarka kieszeniowa Jet In biała Suszarka kieszeniowa Jet In biała
Producent: PremioSafe
Cena:

2 716,70 zł

szt.
zobacz więcej
Suszarka kieszeniowa Jet biała Suszarka kieszeniowa Jet biała
Producent: PremioSafe
Cena:

2 382,51 zł

szt.
zobacz więcej
Suszarka Econo stalowa Suszarka Econo stalowa
Producent: PremioSafe
Cena:

478,10 zł

szt.
zobacz więcej
Suszarka Econo Plastikowa Suszarka Econo Plastikowa
Producent: PremioSafe
Cena:

318,20 zł

szt.
zobacz więcej
Suszarka Breeze Suszarka Breeze
Producent: PremioSafe
Cena:

206,27 zł

szt.
zobacz więcej
Elektryczna suszarka do rąk MAF Elektryczna suszarka do rąk MAF
Cena:

2 162,00 zł

szt.
zobacz więcej
Elektryczna suszarka do rąk MF-M Elektryczna suszarka do rąk MF-M
Cena:

2 034,00 zł

szt.
zobacz więcej
Suszarka do rąk EXA-B Suszarka do rąk EXA-B
Cena:

3 582,00 zł

szt.
zobacz więcej
Suszarka do rąk TJ-M Suszarka do rąk TJ-M
Cena:

1 138,00 zł

szt.
zobacz więcej
Suszarka do rąk TJB Suszarka do rąk TJB
Cena:

1 049,00 zł

szt.
zobacz więcej
Suszarka kieszeniowa do rąk EJ-B Suszarka kieszeniowa do rąk EJ-B
Cena:

3 185,00 zł

szt.
zobacz więcej
Suszarka kieszeniowa do rąk TB-B Suszarka kieszeniowa do rąk TB-B
Cena:

3 262,00 zł

szt.
zobacz więcej
Suszarka kieszeniowa do rąk TB-C Suszarka kieszeniowa do rąk TB-C
Cena:

3 774,00 zł

szt.
zobacz więcej

Suszarki do rąk – szybki sposób na czyste i suche dłonie

Suszarki do rąk powinny być odporne na wilgoć oraz wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Wybierając konkretny model, warto też dopasować jej wygląd do całego pomieszczenia, dzięki czemu będzie pełniła funkcję pożyteczną i dekoracyjną.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi elektryczną suszarkę do rąk, która uruchamiana jest czujnikiem zbliżeniowym. Produkt charakteryzuje się obudową ze stali nierdzewnej o matowej powierzchni o grubości 1,5 mm. Do zalet oferowanej przez nas suszarki zaliczyć można także to, że istnieje możliwość wyłączenia w niej grzałki, dzięki czemu można zaoszczędzić prąd. Atutem tego produktu jest również to, że suszy silnym strumieniem powietrza – czas suszenia rąk wynosi od 10 do 15 sekund. W naszym sklepie dostępne są też suszarki z obudową aluminiową. Wszystkie nasze produkty wyróżniają się krótkim czasem suszenia, atrakcyjnymi cenami oraz dużą trwałością podzespołów, takich jak silnik czy też wirnik. Zapraszamy do obejrzenia proponowanych przez nas suszarek do rąk.

Suszarki do rąk to niezwykle ważny element wyposażenia każdej toalety publicznej, który umożliwia użytkownikom wygodne i higieniczne osuszenie rąk po skorzystaniu z toalety. W sklepie PremioSafe oferujemy szeroki wybór suszarek do rąk, które są dopasowane do różnych potrzeb i wymagań. Dostępne są zarówno modele naściennych, jak i wolnostojących, co umożliwia dopasowanie suszarki do konkretnego pomieszczenia i przestrzeni.

Suszarki do rąk oferowane przez PremioSafe charakteryzują się wysoką jakością wykonania, co zapewnia ich trwałość i niezawodność. Dostępne są również modele z różnymi funkcjami, takimi jak automatyczny wyłącznik lub regulacja mocy powietrza. W ofercie sklepu PremioSafe znajdują się również suszarki do rąk z różnymi rodzajami zasilania, takimi jak elektryczne czy manualne, co umożliwia wybór takiej suszarki, która najlepiej odpowiada potrzebom użytkowników.

Bezpieczne i higieniczne rozwiązania oferowane przez PremioSafe sprawiają, że klientom jest łatwiej dbać o czystość i porządek w każdej toalecie publicznej. Suszarki do rąk oferowane przez PremioSafe są łatwe w obsłudze i doskonale sprawdzają się w codziennym użytkowaniu, zapewniając komfort i higienę dla użytkowników.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl