O firmie

 

Linia produktów PremioSafe powstała w odpowiedzi na potrzebę zapewnienia bezpieczeństwa i ochrony zdrowia w miejscach publicznych. Jest to wyjątkowa marka stworzona przez polską firmę Vip Service Sp. z o.o. zajmującą się produkcją wyrobów ze stali.

Automatyzacja produkcji, wysoka jakość, estetyka i elegancja

PremioSafe wyróżnia się w swojej branży między innymi poprzez:

 • stosowanie nowoczesnych technologii produkcji, takich jak:
 • laserowe cięcie blach,
 • zaginanie i obróbka blach na nowoczesnych maszynach CNC,
 • w pełni zautomatyzowane malowanie proszkowe,
 • zrobotyzowane spawanie;
 • tworzenie produktów o wysokiej jakości i niezawodności;
 • projektowanie i dostarczanie systemowych rozwiązań dostosowanych do wymogów danego miejsca zarówno pod względem użytkowym, jak i estetycznym.

Szeroka oferta produktów dla ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w miejscach publicznych

W ofercie PremioSafe znajdą Państwo szeroki wybór produktów dla ochrony zdrowia i bezpieczeństwa w miejscach publicznych.

Bezpieczna i czysta toaleta

Oferujemy między innymi automatyczne i manualne dozowniki mydła oraz podajniki do papieru toaletowego i ręczników papierowych, suszarki do rąk, kosze naścienne.

Bezpieczna przestrzeń publiczna

W tej kategorii polecamy różnego rodzaju wytrzymałe wygrodzenia bezpieczeństwa, stacje do dezynfekcji rąk, lampy bakteriobójcze, artykuły pierwszej pomocy.

Ochrona indywidualna BHP

W naszym sklepie dostępne są również różne środki ochrony indywidualnej: maski i okulary ochronne, nauszniki, hełmy czy też przyłbice.

Dlaczego warto nam zaufać?

PremioSafe to przede wszystkim wysoka jakość. Nasze produkty tworzone są przez wykwalifikowany zespół najlepszych specjalistów. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, a dzięki optymalizacji procesów produkcyjnych zapewniamy naszym klientom atrakcyjną końcową cenę artykułu!

 

Zapraszamy do zakupu niezawodnych i sprawdzonych urządzeń. W przypadku pojawienia się wątpliwości lub pytań zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedażowym.

 

 

Produkty Premio Safe zostały zaprojektowane z dbałością o każdy detal  przez najlepszych inżynierów i designerów współpracujących z Vip Service SP. z o.o. Projektowane przez nas produkty mają być przede wszystkim funkcjonalne, ale również eleganckie.  To wszystko a nawet wiele więcej udało się osiągnąć, tworząc przy tym minimalistyczną niebanalną stylistykę - tak właśnie  powstała  linia produktowa Premio Safe.

Nowoczesne technologie produkcji stosowane w Premio Safe:

 1. LASEROWE CIĘCIE BLACH

Wszystkie metalowe detale z których wykonane są produkty PremioSafe, zostały wycięte przez wysoce wydajne, ultranowoczesne lasery światłowodowe do cięcia stali marki Fiber. Wycinanie laserem w metalu to jedna z najskuteczniejszych form obróbki tego rodzaju materiałów. Pozwala na uzyskanie perfekcyjnej precyzji obróbki. W ramach tej metody obróbki blach używa się wiązki laserowej. Dzięki temu, takie cięcie nie narusza w żaden sposób powierzchni blachy. To oznacza, że materiał zachowuje dokładnie te same właściwości co miał wcześniej.

Cięcie laserowe blach ma jeszcze inną zaletę. Jest nią oszczędność czasu a co za ty idzie oszczędność pieniędzy naszych klientów.  Przygotowany zostaje odpowiedni  projekt i program a  laser jest w stanie w bardzo krótkim czasie wykonać nawet bardzo duże nakłady seryjnej produkcji.

To świetny sposób na optymalizację procesów produkcyjnych i ATRAKCYJNĄ KOŃCOWĄ CENĘ PRODUKTU!

 

 1. Zaginanie i obróbka blach na nowoczesnych MASZYNACH CNC

 

 

Zaginarki CNC to nowoczesne, zaawansowane technologicznie urządzenia, które wyposażone są w sterowanie numeryczne (CNC). Dzięki temu,  gięcie blach jesteśmy w stanie wykonać z dużą precyzją oraz przy zachowaniu wysokiej jakości i powtarzalności wszystkich projektów. Zastosowanie tak nowoczesnych procesów produkcji pozwala na bardzo dużą oszczędność czasu a tym samym oszczędność naszych obecnych i przyszłych klientów.

 

 

 

 1. AUTOMATYCZNA LINIA MALOWANIA PROSZKOWEGO

 

W pełni zautomatyzowane Malowanie proszkowe – w  dyspozycji PREMIOSAFE jest w pełni zautomatyzowana  lakiernia proszkowa w której wykorzystane są nowoczesne techniki i niezawodne maszyny – tak, by zapewnić najlepszy możliwy rezultat prac – WYJĄTKOWO STARANNE WYKOŃCZENIE przy NISKIM KOSZCIE procesu.

 

Stosowana w procesie produkcyjnym PremioSafe,  nowoczesna metoda,  polega na elektrostatycznym pokrywaniu specjalistycznymi farbami elementów metalowych.

Ten zawansowany proces poprzedza profesjonalne przygotowanie nawierzchni, dzięki któremu zwiększona zostaje przyczepność powłoki lakierniczej i ochrona przed korozją. Wykorzystanie metod automatycznych, które stosowane są przy lakierowaniu wyrobów PremioSafe, gwarantuje wysoką jakość i precyzję nałożenia powłoki, a co za tym idzie również jej trwałość i estetyczny wygląd.

Dzięki zastosowaniu tej technologii, nasze wyroby uzyskują lakier strukturalny odporny na zarysowania tworząc przy tym elegancki design.

 

 

 1. ROBOTY SPAWALNICZNE

 

Spawanie w PremioSafe odbywa się poprzez łączenie metali przy wykorzystaniu najnowocześniejszych metod spawalniczych. Zrobotyzowane stanowiska spawalnicze pozwalaja na wykonywanie bardzo dużych serii produkcyjnych w bardzo krótkim czasie przy jednoczesnej zmniejszeniu nakładów pracy.

 

 

 

To wszystko sprawia, że dzięki nowoczesnej technologii produkcji i zoptymalizowanych procesach wytwórczych w połączeniu z pełną - niespotykaną w skali kraju automatyzacją  -  możemy zaoferować Państwu nasze wyroby w bardzo konkurencyjnych cenach – nie do osiągnięcia przez inne firmy tworzące tego typu produkty przy wykorzystaniu   konwencjonalnych  metod obróbki metalu.

 

W ofercie PremioSafe znajdziecie Państwo wyłącznie sprawdzony sprzęt i niezawodne urządzenia.

 

Zapraszamy do współpracy.
 

Zespół PremioSafe.pl 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl