Kosze naścienne

Praktyczne rozwiązanie, dzięki któremu można zachować porządek w każdej łazience. Pojemniki wiszące tuż obok podajników na ręczniki przyciągają uwagę i spełniają swoją rolę. Każda osoba zaraz po wytarciu dłoni od razu wyrzuci zużyty ręcznik prosto do znajdującego się nieopodal kosza. Jest to niezwykle ważne, gdyż dzięki temu wilgotny ręcznik nie wyląduje w żadnym innym miejscu, na przykład na podłodze lub na umywalce czy innym nieodpowiednim punkcie. Kosze naścienne lepiej sprawdzają się od tradycyjnych stacjonarnych koszy na śmieci, które zazwyczaj są ustawiane w miejscach mało praktycznych, czy nawet niewidocznych. Dlatego warto zdecydować się na ten niezwykle przydatny przedmiot.

Kosze naścienne

Kosze naścienne – praktyczne rozwiązanie na zachowanie porządku

Wybierając kosz naścienny, warto zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. Jedną z nich jest sposób wykonania. Musi być on stworzony z wytrzymałego materiału, który będzie odporny na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania. Warto też sprawdzić, w jaki sposób przytwierdza się go do ściany. Muszą to być solidne uchwyty, które nie będą się luzowały.

W ofercie naszego sklepu znajdują się niezawodne kosze naścienne na ręczniki papierowe. Dostępne są one w dwóch kolorach (białym i czarnym) oraz dwóch pojemnościach (25 i 50 l). Nasze produkty wyróżniają się trwałością i precyzyjnym wykonaniem. Wyprodukowane zostały z materiału o najwyższej jakości, dzięki czemu są odporne nie tylko na uszkodzenia, uderzenia i zarysowania, ale i na działanie niekorzystnych warunków, jakie panują w łazienkach czy toaletach. Ich uniwersalność sprawia, że mogą być wykorzystane w wielu miejscach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą koszy naściennych na ręczniki papierowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl