Słupki polerowane

To rodzaj zabezpieczenia, który pozwala na wygrodzenie miejsca wyłączonego z użytku czy też miejsca niebezpiecznego. Mowa tutaj o różnego rodzaju obszarach, w których na przykład prowadzone są prace budowlane, remontowe, a nawet sprzątające. Słupki odgradzające polerowane wykorzystywane są zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Znajdują one zastosowanie w wielu branżach, między innymi budowlanej, produkcyjnej bądź remontowej. Można je użyć wszędzie tam, gdzie zajdzie potrzeba stworzenia zapory przed niebezpieczną powierzchnią lub przestrzenią. Ich zadaniem jest przede wszystkim przyciągnięcie uwagi w celu zwiększenia bezpieczeństwa w danym groźnym miejscu. Słupki umożliwiają stworzenie tymczasowego zabezpieczenia, które można łatwo demontować czy też modyfikować według potrzeb.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Słupki polerowane – szybki sposób na stworzenie zapory bezpieczeństwa

Decydując się na stworzenie zapory bezpieczeństwa ze słupków polerowanych ostrzegawczych, trzeba najpierw ustalić rodzaj i rozmiar przestrzeni lub powierzchni, którą chce się zabezpieczyć. Taka wiedza pozwoli dobrać odpowiedni rodzaj i rozmiar słupka. Bardzo ważną kwestią przy zakupie tego wygrodzenia jest jego jakość. Musi być ona na najwyższym poziomie, dzięki czemu słupek będzie prawidłowo pełnił swoją funkcję.

Oferowane przez nas słupki polerowane ostrzegawcze charakteryzują się wykonaniem z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Są one przede wszystkim stabilne, ergonomiczne i trwałe. Wyposażone są w funkcjonalne podstawy, które można wypełnić piaskiem lub wodą. W naszym sklepie dostępne są między innymi słupki polerowane z głowicą i taśmą o różnych długościach oraz szerokościach. Produkty występują w kilku kolorach. Wyróżniają się zastosowaniem nowatorskiego systemu spowalniania taśmy, dzięki czemu mechanizm jest niezwykle wytrzymały i umożliwia długotrwałe użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą słupków polerowanych.

Odblaskowe słupki drogowe to genialny wynalazek, który uratował życie niezliczonej liczbie osób. Strategicznie rozmieszczone wzdłuż dróg znaki odblaskowe zapewniają bezpieczeństwo kierowcom i pieszym nawet w najciemniejsze, ponure noce. Znaki odblaskowe nie wymagają prawie żadnej energii elektrycznej, aby oświetlać drogi, co zmniejsza naszą zależność od energochłonnych lamp ulicznych. W połączeniu z farbą odblaskową słupki drogowe są nieocenione w prowadzeniu kierowców po nieznanych im skrzyżowaniach. Dzięki wyraźnemu oznaczeniu pasów ruchu i zakrętów na krętych autostradach, odblaskowe słupki drogowe zapewniają poziom bezpieczeństwa, którego niewiele systemów oświetleniowych może zastąpić. Chociaż na pierwszy rzut oka odblaskowe słupki drogowe mogą wydawać się zwykłą dekoracją, ich prawdziwe znaczenie, ratujące życie, jest nie do przecenienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl