Ogrodzenia magazynowe

To produkty, które w szybki i prosty sposób pomagają wydzielić lub zabezpieczyć niebezpieczne strefy w magazynie, jak i w innych przestrzeniach. Jest to szczególnie ważne ze względu na bezpieczeństwo pracowników. Wygrodzenia charakteryzują się tym, że można je łatwo zamontować i zdemontować. Zazwyczaj stosowane są jako tymczasowe ogrodzenia, ale świetnie nadają się także do stałych zabezpieczeń. Zapobiegają one dostępowi do maszyn osobom nieuprawnionym czy też do obszarów niebezpiecznych dla człowieka. Wygrodzenia wymuszają zachowanie bezpiecznej odległości, dzięki czemu unika się zagrożenia. Mogą one także służyć do budowania różnych wydzielonych pomieszczeń do magazynowania.

Wygrodzenia bezpieczeństwa

Słupek polerowany z taśmą 3,6m Słupek polerowany z taśmą 3,6m
Producent: Soryks
Cena: 355,40 zł
szt.
zobacz więcej
Tyczki 2m, średnica 25mm Tyczki 2m, średnica 25mm
Producent: Credo
Cena: 153,00 zł
szt.
zobacz więcej
Drzwi przesuwane DO-1500 Drzwi przesuwane DO-1500
Producent: d-flexx
Cena: 3 213,10 zł
szt.
zobacz więcej
Bariera krawężnikowa M-I Bariera krawężnikowa M-I
Producent: d-flexx
Cena: 1 353,10 zł
szt.
zobacz więcej
Barierka ostrzegawcza G  przenośna Barierka ostrzegawcza G przenośna
Producent: Soryks
Cena: 423,50 zł
szt.
zobacz więcej
Tyczki 1m, średnica 25mm Tyczki 1m, średnica 25mm
Producent: Credo
Cena: 90,00 zł
szt.
zobacz więcej

Ogrodzenia magazynowe i wygrodzenia magazynowe – sposób na zabezpieczenie przestrzeni

Wygrodzenia magazynowe powinno być odpowiednie dobrane do miejsca swojego przeznaczenia. Nie w każdym przypadku sprawdzi się taki sam rodzaj zabezpieczenia. Wybierając ogrodzenie magazynowe, należy też zwrócić uwagę na to, czy dany produkt został przetestowany pod względem wytrzymałości. Bardzo ważne jest to, aby był on wykonany z materiałów o najwyższej jakości i trwałości.

W naszym sklepie znajdują się różne wygrodzenia bezpieczeństwa. Oferujemy między innymi słupki polerowane, malowane, odgradzające, jak i wykonane z tworzywa sztucznego. Można u nas kupić także pachołki odblaskowe z taśmą lub z taśmą i nasadką, które dostępne są w kilku wysokościach. W naszej ofercie są również odbojnice, łańcuchy, kasety ścienne, przenośne barierki ostrzegawcze, naklejki podłogowe i ogrodzenie ochronne maszyn. Duży wybór pozwoli na odpowiednie dobranie zabezpieczenia dla danej przestrzeni. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i pozwalają na długie użytkowanie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szerokim asortymentem wygrodzeń bezpieczeństwa.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl