Pachołki

To elementy ostrzegawcze o szerokim zastosowaniu. Idealnie sprawdzają się nie tylko na drogach i autostradach, ale i w sklepach, lotniskach oraz hotelach. Są też świetnym zabezpieczeniem różnego rodzaju wydarzeń publicznych. To bardzo przydatne przedmioty, które pozwalają uniknąć wielu niebezpiecznych sytuacji, na przykład podczas robót drogowych lub wypadku. Wykorzystywane są w celu odgradzania zamkniętych pasów ruchu, czy też śliskich, niebezpiecznych nawierzchni. Pachołki umożliwiają stworzenie zapory w bardzo szybki oraz łatwy sposób, ponieważ ich rozstawienie jest proste i zajmuje tylko kilka chwil. Wyróżniają się one wyrazistymi kolorami, dzięki czemu nie sposób ich nie zauważyć.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Pachołki – skuteczne elementy ostrzegawcze

Wybierając pachołek, należy w pierwszej kolejności określić, do czego będzie on potrzebny oraz jaką będzie pełnił funkcję. Dopiero potem można zdecydować, jaki rozmiar tego zabezpieczenia będzie najlepszy. Zwrócić trzeba też uwagę na materiał, z jakiego został on wykonany. Jeśli istnieje ryzyko, że pojazdy będą często na niego najeżdżać, to lepiej postawić na pachołki stworzone z giętkiego tworzywa.

Nasza oferta obejmuje między innymi pachołki drogowe odblaskowe, które wykonane są z miękkiego sztucznego tworzywa, które nie powoduje żadnych uszkodzeń pojazdu po najechaniu na nie. Do ich cech zaliczamy przede wszystkim trwałość, wysoką odporność i elastyczność oraz giętkość. Pachołki dostępne są w różnych wysokościach: 100 cm, 75 cm, 50 cm, 30 cm. Na uwagę zasługują również pachołki antyparking o wysokości 51 cm, którymi można skutecznie zakazać parkowania w wyznaczonym miejscu. W naszym sklepie mogą Państwo zamówić pojedyncze sztuki pachołków lub komplety, które pakowane są po 5 lub 10 sztuk, co pozwala zaoszczędzić pieniądze. Zapraszamy do zakupu!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl