Maski ochronne 

Jedne z podstawowych środków ochrony indywidualnej. Powinny być one stosowane podczas pracy w środowisku o niekorzystnych warunkach oraz o silnym zapyleniu. Maski pełne lub inne zapewniają bezpiecznie i komfortowe wykonywanie czynności przez ich użytkownika, ponieważ ograniczają przepływ pyłów i szkodliwych substancji do organizmu człowieka. Pył zawieszony w powietrzu mimo tego, że jest niewidoczny, negatywnie wpływa na zdrowie i może doprowadzić do powstania chorób dróg oddechowych, na przykład takich jak zapalenie oskrzeli, astma czy też alergiczne zapalenie płuc. Należy tu dodać, że maski przeciwpyłowe chronią człowieka również przed substancjami rakotwórczymi, które mogą wywoływać różne nowotwory układu oddechowego.

Maski

JSP MASKA FORCE8 ROZMIAR M JSP MASKA FORCE8 ROZMIAR M
Producent: UNIMET01-OO
Cena:

102,05 zł

szt.
zobacz więcej
SR 100 półmaska SR 100 półmaska
Producent: Cerva
Cena:

287,97 zł

szt.
zobacz więcej
FORCE™8, size S FORCE™8, size S
Producent: Cerva
Cena:

117,41 zł

szt.
zobacz więcej
FORCE™8, size L FORCE™8, size L
Producent: Cerva
Cena:

117,41 zł

szt.
zobacz więcej
FORCE™8, size M FORCE™8, size M
Producent: Cerva
Cena:

117,41 zł

szt.
zobacz więcej
HYGOTRENDY VIRAZON 50sz maseczka HYGOTRENDY VIRAZON 50sz maseczka
Producent: Cerva
Cena:

15,92 zł

szt.
zobacz więcej
3M™ 6700 Maska pełna 3M™ 6700 Maska pełna
Producent: 3M
Cena:

698,19 zł

szt.
zobacz więcej

Maski pełnotwarzowe i półmaski – ochrona dróg oddechowych

Najważniejszą kwestią przy zakupie maski ochronnej jest właściwe dobranie jej rodzaju do charakteru i intensywności wykonywanej pracy. W naszej ofercie znajdziesz między innymi pełne maski z filtrem oraz półmaski wielokrotnego użytku. Są to niezawodne produkty, które zapewniają filtrację cząsteczek różnych substancji – między innymi radioaktywnych i rakotwórczych. Wyróżniają się łatwą obsługą oraz lekkością, dzięki czemu gwarantują wygodę podczas ich użytkowania.

Wybierając maskę ochronną, warto zwrócić uwagę na materiał, z jakiego została wykonana. Powinien być przede wszystkim wytrzymały. Bardzo ważne jest także odpowiednie dobranie rozmiaru maski, gdyż występują one w różnych wielkościach. Maska pełnotwarzowa musi być idealnie dopasowana do użytkownika oraz nie może sprawiać mu żadnych trudności w oddychaniu. Po jej założeniu oddech nie może być kłopotliwy ani męczący. Warto tu też zaznaczyć, że źle dobrana maska ochronna nie spełni swojej funkcji, jaką jest ochrona dróg oddechowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą masek ochronnych.

Maski przeciwpyłowe pełnotwarzowe z filtrem to obowiązkowy element wyposażenia każdego, kto chce chronić swój układ oddechowy przed cząsteczkami unoszącymi się w powietrzu. Maski i półmaski pomagają filtrować kurz w środowiskach pracy, w których występuje duża ilość niebezpiecznych cząsteczek, takich jak place budowy czy fabryki, a także w codziennym użytkowaniu, na przykład w zakurzonych domach. Maski przeciwpyłowe nie tylko chronią przed cząsteczkami, które mogą szkodzić zdrowiu, ale są też zaprojektowane tak, by były wygodne i bezpieczne podczas noszenia. Są dostępne w różnych kształtach, rozmiarach i z różnych materiałów, dzięki czemu można je dopasować do kształtu każdej twarzy i zapewnić maksymalną ochronę przed wdychaniem cząsteczek kurzu. Maski przeciwpyłowe z filtrem są niezbędne dla każdego, kto chce zachować bezpieczeństwo podczas pracy w zapylonym środowisku lub do codziennego użytku.

Maski – ochrona podczas pracy

Bezpieczeństwo podczas pracy to sprawa kluczowa, zwłaszcza w sytuacjach, gdy narażeni jesteśmy na wdychanie toksycznych gazów, oparów czy pyłów. W takich przypadkach konieczne jest zastosowanie odpowiedniego sprzętu ochronnego, jakim są maski pełnotwarzowe i półmaski. W ofercie sklepu internetowego PremioSafe znajdziesz szeroki wybór takich produktów, które zapewnią Ci ochronę dróg oddechowych podczas pracy w trudnych warunkach.

Dostępne u nas maski pełnotwarzowe i półmaski zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i skuteczność. Nasze maski posiadają odpowiednie certyfikaty i są zgodne z normami bezpieczeństwa, co stanowi gwarancję ich skuteczności. W naszej ofercie znajdziesz maski przemysłowe oraz dla profesjonalistów, jak również maski dla amatorów, którzy chcą zapewnić sobie maksymalne bezpieczeństwo podczas remontów czy prac w domu.

Nie ryzykuj swojego zdrowia i bezpieczeństwa podczas pracy. Wybierz maski pełnotwarzowe i półmaski oferowane przez PremioSafe i ciesz się ochroną dróg oddechowych na najwyższym poziomie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl