Dozownik do mydła bezdotykowy lub dotykowy to jeden z głównych elementów wyposażenia toalety, jak i innych pomieszczeń, w których wymogi higieniczne są zwiększone, na przykład szpitale. Jest to urządzenie dozujące odpowiednią dawkę środka myjącego na powierzchnię dłoni. Jego działanie uzależnione jest od rodzaju produktu. Może ono polegać na naciśnięciu guzika bądź na podstawieniu dłoni pod dyfuzor z czujnikiem podczerwieni. Kupując manualny lub automatyczny dozownik do mydła, należy zwrócić uwagę na jego wykonanie. Najczęściej tworzone są one ze wzmocnionego plastiku, ale spotkać można też urządzenia wyprodukowane ze stali nierdzewnej – są odporniejsze na korozję i uszkodzenia, ale też i droższe od plastikowych wyrobów.

Manualne dozowniki mydła

Dozowniki do mydła bezdotykowy i automatyczny – zalety

Do zalet dozowników do mydła zalicza się między innymi ich wydajność, łatwość obsługi i szeroki zakres zastosowania. Są one też bardziej higieniczne niż tradycyjne mydło w kostce, na którym gromadzą się bakterie z dłoni innych użytkowników.

W naszej ofercie znajdują się dozowniki do mydła o różnych objętościach: 500 ml, 800 ml, 900 ml, 1000 ml i 1100 ml. Dostępne są one w różnych kolorach i w różnych modyfikacjach. Produkty występują w pojedynczych, podwójnych i potrójnych pojemnikach. Jedne przeznaczone są do mydła w płynie, inne do mydła w pianie lub żelu. Wszystkie produkty wyróżniają się atrakcyjną ceną, wytrzymałym wykonaniem i są bardzo proste w obsłudze. Zbiorniki nadają się do wielokrotnego napełniania i bez problemu można uzupełnić mydło prosto z kanistra. Nasze manualne dozowniki idealnie sprawdzą się w każdym obiekcie użytku publicznego, jak i w zakładach pracy. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi produktami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl