Lampy bakteriobójcze to urządzenia, które gwarantują wysoki i stały stopień dezynfekcji powietrza z bakterii, wirusów, grzybów, pleśni i innych szkodliwych mikroorganizmów. Przeznaczone są one do stosowania w salach chorych, blokach operacyjnych, gabinetach lekarskich, izbach przyjęć, laboratoriach, korytarzach, poczekalniach i wszelkich innych skupiskach ludzi. Rewelacyjnie sprawdzają się także w szkołach, urzędach, przedszkolach, żłobkach, ale i w gabinetach kosmetycznych czy też w salonach fryzjerskich. Ten sposób sterylizacji uznawany jest za jedną z najprostszych i najskuteczniejszych metod oczyszczania powietrza. Nie tylko chroni człowieka przed zakażeniami, ale i eliminuje przy tym konieczność stosowania różnych środków chemicznych.

Lampy bakteriobójcze

Lampa ASEPTOR UV-C ASB 236 M Lampa ASEPTOR UV-C ASB 236 M
Cena: 2 277,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa ASEPTOR UV-C ASB 236 MC Lampa ASEPTOR UV-C ASB 236 MC
Cena: 2 544,90 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa ASEPTOR UV-C ASB 236 WC Lampa ASEPTOR UV-C ASB 236 WC
Cena: 2 277,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa ASEPTOR UV-C ASB 255 M Lampa ASEPTOR UV-C ASB 255 M
Cena: 2 678,90 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa ASEPTOR UV-C ASB 255 MC Lampa ASEPTOR UV-C ASB 255 MC
Cena: 2 946,80 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa ASEPTOR UV-C ASB 255 W Lampa ASEPTOR UV-C ASB 255 W
Cena: 2 410,60 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa ASEPTOR UV-C ASB 255 WC Lampa ASEPTOR UV-C ASB 255 WC
Cena: 2 678,90 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa GERMI PROTECT GP4x55 N Lampa GERMI PROTECT GP4x55 N
Cena: 5 223,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lampa GERMI PROTECT GP4x55 P Lampa GERMI PROTECT GP4x55 P
Cena: 6 319,00 zł
szt.
zobacz więcej

Lampy bakteriobójcze UV i lampy wirusobójcze – sposób na skuteczną sterylizację pomieszczenia

Przy zakupie lampy bakteriobójczej należy zwrócić uwagę między innymi na to, czy posiada ona odpowiednie certyfikaty i testy. Te dokumenty są potwierdzeniem, że urządzenie zostało odpowiednio przetestowane i sprawdzone, czyli jest bezpieczne i nie zagraża zdrowiu jego użytkownikom. Należy tutaj też zaznaczyć, że pożądany poziom sterylizacji osiągnie się tylko dzięki regularnym serwisowaniu tego urządzenia. Mowa tu na przykład o tym, aby pamiętać o systematycznej wymianie czy też o czyszczeniu żarówek, gdyż zgromadzony kurz może obniżać skuteczność działania lampy.

W naszym sklepie dostępne są lampy bakteriobójcze UV, które różnią się między innymi sposobem montażu. Oferujemy produkty sufitowe, ścienne i ścienno-sufitowe. Dla klientów chcących używać lampę w kilku różnych pomieszczeniach proponujemy urządzenia mobilne, które można ustawiać w dowolnych miejscach, ciągle zmieniając jej lokalizację. Wszystkie nasze lampy wirusobójcze wyróżniają się wysoką skutecznością oraz cichą pracą. Sterowane mogą być ręcznie lub za pomocą pilota. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl