Odbojnice są jednym z rodzajów wygrodzeń bezpieczeństwa. Są to niezwykle przydatne i ważne przedmioty, dzięki którym można odgrodzić niebezpieczne lub zakazane powierzchnie. Dzięki czemu osoby nieuprawnione nie mają dostępu do miejsc, w których ich życie lub zdrowie mogłoby być zagrożone bądź po prostu do miejsc, w których nie mogą się znajdować, ponieważ nie są do tego upoważnione. Odbojnice mają szerokie zastosowanie. Są też świetnym zabezpieczeniem kosztownych materiałów i towarów przed ich przypadkowym uszkodzeniem. Wykorzystywane są nie tylko w magazynach, ale i też na przykład w halach produkcyjnych. Do ich zalet można zaliczyć przede wszystkim to, że są bardzo wytrzymałe i mogą służyć przez wiele lat.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Wygrodzenia – odbojnice o szerokim zastosowaniu

Odbojnice powinny charakteryzować się wysoką jakością. Muszą być odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne, jak i na działanie różnych czynników zewnętrznych. Ten rodzaj wygrodzeń bezpieczeństwa powinien się również wyróżniać stabilnością, trwałością i niezawodnością.

W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór odbojnic. Dostępne są u nas między innymi odbojnice przesuwne, które są idealnym rozwiązaniem w miejscach, w których nie można zamontować bramy. Ich atutem jest to, że mogą być używane zarówno w wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Kolejną naszą propozycją są odbojnice końców regałów. Są to barierki krawężnikowe, które wykonane są z polietylenowego materiału pochłaniającego uderzenia i powracającego do swojego pierwotnego kształtu. W naszej ofercie znajdą Państwo także odbojnice słupowe, wózkowe liniowe czy też wiszące. Wszystkie prezentowane przez nas odbojnice wykonane są z materiałów o najwyższej jakości. Dzięki czemu są wytrzymałe i trwałe! Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl