Opcje przeglądania

Treningowe defibrylatory to niezbędny element szkoleń z pierwszej pomocy oraz obsługi defibrylatorów w przypadku nagłych sytuacji kardiologicznych. W naszym sklepie PremioSafe oferujemy szeroki wybór treningowych defibrylatorów, które pozwalają na symulację sytuacji, w której może zajść konieczność użycia defibrylatora. Dzięki temu użytkownicy mogą się nauczyć, jak prawidłowo podłączyć elektrody, zastosować szok elektryczny i prowadzić resuscytację krążeniowo-oddechową.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz treningowe defibrylatory wiodących producentów, takich jak ZOLL, Philips czy Physio-Control. Oferujemy modele posiadające różne tryby pracy, co umożliwia dopasowanie treningu do indywidualnych potrzeb i wymagań. Dodatkowo, nasze defibrylatory treningowe posiadają funkcję symulacji różnych rytmów serca oraz reagują na zastosowanie prawidłowego lub nieprawidłowego elektrod.

Treningowe Defibrylatory

  • nowość
LIFEPAK CR2 TRAINER LIFEPAK CR2 TRAINER
Producent: PremioSafe-D29
Cena: 3 422,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
TRENAŻER ZOLL AED 3 TRENAŻER ZOLL AED 3
Producent: PremioSafe-D29
Cena: 3 640,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

W naszym sklepie możesz również zakupić dodatkowe akcesoria, takie jak torby transportowe, zestawy elektrod treningowych oraz zasilacze sieciowe i akumulatorowe. Wszystkie oferowane przez nas produkty są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów, co zapewnia niezawodność i trwałość przez długi czas.

W dzisiejszych czasach posiadanie wiedzy i umiejętności z zakresu pierwszej pomocy oraz obsługi defibrylatora jest niezwykle ważne, ponieważ każda minuta w przypadku nagłego zatrzymania krążenia jest cenna. Dlatego warto zainwestować w treningowe defibrylatory, które umożliwią naukę i trening w bezpieczny sposób, a także pomogą w podniesieniu świadomości społecznej na temat ratowania życia w nagłych przypadkach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru odpowiedniego dla Ciebie treningowego defibrylatora.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl