Stacje dezynfekcji rąk automatyczne

To świetne rozwiązanie na zachowanie prawidłowej higieny dłoni w miejscach dużych skupisk ludzkich, na przykład w galeriach handlowych, zakładach pracy, urzędach, szkołach, hotelach, barach, kinach, bankach, sklepach, basenach, szpitalach czy też salonach fryzjerskich i kosmetycznych. Stacje składają się ze stojaka i zbiornika na żel lub płyn antybakteryjny. Posiadają wbudowany czujnik podczerwieni, który po wyczuciu podstawionej dłoni, dozuje na jej powierzchnię odpowiednią porcję płynu dezynfekującego. Dzięki czemu użytkownik nie ma kontaktu z urządzeniem, w szybki i łatwy sposób dba o higienę swoich rąk i chroni się przed złapaniem infekcji.

Stacje do dezynfekcji rąk

Stacje dezynfekcji rąk automatyczne i bezdotykowe – prosty sposób na utrzymanie higieny dłoni

Kupując stację do dezynfekcji rąk, w pierwszej kolejności należy określić, jaka pojemność zbiornika na płyn lub żel antybakteryjny będzie odpowiednia dla jej lokalizacji. Bardzo ważne jest również wykonanie tego produktu – musi on być wytrzymały ze względu na częste użytkowanie. Stacje dezynfekcji rąk bezdotykowe powinny być solidne i stabilne. Co więcej, jeśli będą ustawione na zewnątrz, to muszą być także odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Warto też zwrócić uwagę na sposób zasilania, wygląd, metodę dozowania preparatu i dodatkowe elementy, takie jak na przykład podstawka na ociekający płyn.

W naszym sklepie znajduje się szeroki wybór automatycznych stacji do dezynfekcji rąk. Są to wytrzymałe, bezpieczne i bezdotykowe produkty o najwyższej jakości, które świetnie sprawdzają się w wielu lokalizacjach. Na szczególną uwagę zasługuje stacja do dezynfekcji rąk z pomiarem temperatury, która podczas dozowania preparatu mierzy także temperaturę. Oferujemy również modele przeznaczone do miejsc, w których przebywają dzieci. Zapraszamy do zakupu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl