Słupki z tworzywa sztucznego

Służą do tworzenia zapory przed wejściem na zakazaną powierzchnię. Może to być między innymi wyłączony z ruchu odcinek drogi, świeżo pomalowane pasy dla pieszych, uszkodzona nawierzchnia. Słupki znajdują także zastosowanie na lotniskach, w halach produkcyjnych czy też w magazynach. Ich celem jest zwrócenie uwagi na to, żeby nie przekraczać wyznaczonej zapory, ponieważ może to grozić jakimś niebezpieczeństwem. Ze względu na swoją uniwersalność i łatwość w rozmieszczaniu i przemieszczaniu, słupki z tworzywa sztucznego są jedną z najchętniej wybieranych blokad ruchu. Koszt ich zakupu nie jest wysoki, a korzyści z ich użycia są ogromne. Dlatego warto się na nie zdecydować!

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Słupki z tworzywa sztucznego – wygrodzenie bezpieczeństwa o szerokim zastosowaniu

Wybierając zaporę bezpieczeństwa w postaci słupków z tworzywa sztucznego, należy zwrócić uwagę na miejsce, w jakim chce się je zastosować, a także na jakość ich wykonania. Produkty powinny być solidne. Muszą być one trwałe i odporne na działanie różnych czynników. Tylko w ten sposób będą mogły pełnić swoją funkcję.

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo niezawodne słupki, wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się trwałością i ergonomią. Dostępne są u nas słupki z taśmą o różnych kolorach i długościach bądź słupki z łańcuchem. W zależności od modelu ich stabilność gwarantuje niezawodna podstawa, która może być wypełniona piaskiem lub wodą. W przypadku słupków z taśmą zadbaliśmy o ich wytrzymałość i długie użytkowanie poprzez zastosowanie systemu spowalniania taśmy. Dodatkowym atutem naszych produktów jest atrakcyjna cena. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą słupków z tworzywa sztucznego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl