Słupki malowane

to skuteczny rodzaj wygrodzeń bezpieczeństwa, który wykorzystywany jest do wykluczania określonych miejsc, zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Są one z powodzeniem stosowane między innymi w halach magazynowych i produkcyjnych, na lotniskach, parkingach, w sortowniach i garażach. Ich zaletą jest mobilność. Słupki malowane nie sprawiają problemu z transportem. Można je rozstawić w bardzo krótkim czasie i dowolnie przestawiać według potrzeb. Zapewniają one wysoki poziom bezpieczeństwa ze względu na zastosowane wyraziste kolory. Barwy ostrzegawcze sprawiają, że trudno ich nie zauważyć. Dlatego warto korzystać z malowanych słupków w celu stworzenia bariery przed wejściem na niebezpieczną lub niedozwoloną powierzchnię.

Słupki malowane

Czarny słupek z taśmą NG-7,7m Czarny słupek z taśmą NG-7,7m
Producent: Soryks
Cena: 639,30 zł
szt.
zobacz więcej
Czarny słupek z taśmą WG-7,7m Czarny słupek z taśmą WG-7,7m
Producent: Soryks
Cena: 622,70 zł
szt.
zobacz więcej
Czarny słupek z taśmą 9m. Czarny słupek z taśmą 9m.
Producent: Soryks
Cena: 621,10 zł
szt.
zobacz więcej
Czarny słupek z taśmą 2,7m Czarny słupek z taśmą 2,7m
Producent: Soryks
Cena: 413,50 zł
szt.
zobacz więcej
Czerwony słupek z taśmą 4,5m Czerwony słupek z taśmą 4,5m
Producent: Soryks
Cena: 514,80 zł
szt.
zobacz więcej

Słupki malowane – elementy zapewniające bezpieczeństwo

Wybierając słupek malowany, warto zwrócić uwagę na miejsce jego przeznaczenia. Dzięki temu łatwiej będzie wybrać odpowiedni kolor produktu oraz jego rozmiar, jak i długość taśmy. Istotne jest również jego wykonanie. Musi on być stworzony z wytrzymałego materiału, który zapewni jego długie i częste użytkowanie.

W naszym sklepie znajduje się wiele propozycji słupków malowanych. Wszystkie wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co gwarantuje ich trwałość i niezawodność. Dodatkowo zaprojektowane i wykonane zostały z niezwykłą precyzją i starannością, dzięki czemu są odporne na różne warunki atmosferyczne i co najważniejsze są stabilne. Dostępne są u nas między innymi czarne słupki z zintegrowaną głowicą, wyposażone w taśmy o długości 2,7 m, które występują w różnych kolorach, na przykład w biało-czerwonym lub żółto-czarnym. Słupki malowane na czarno posiadają podstawy z obciążnikiem żeliwnym. Ich atutem jest również mechanizm spowalniający wyciąganie taśmy. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą słupków malowanych.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl