Jeśli szukasz najlepszych rękawic do pracy, to z pewnością powinieneś zwrócić uwagę na ofertę sklepu PremioSafe. Znajdziesz tutaj szeroki wybór rękawic, które są idealne do różnych zastosowań. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz rękawic do ochrony przed uderzeniami, rozpuszczalnikami czy ostrymin narzędziami, u nas znajdziesz idealne rękawice.

Posiadamy rękawice nylonowe z nakrapianym PCV, które są doskonałe do prac ogólnych, a także rękawice nylonowe powlekane PU, które zapewniają doskonałą ochronę przed rozpuszczalnikami i olejami. Oferujemy również rękawice FF Dipper Light HS-04-002 i FF Bunting Light HS-04-003, które są lekkie i wygodne, a jednocześnie zapewniają dobrą ochronę.

Rękawice

Jeśli potrzebujesz rękawic w ciemniejszym kolorze, mamy coś dla Ciebie - rękawice Bunting Black Nylonowe, powlekane PU. Są one idealne do pracy w ciemnych miejscach i zapewniają dobrą widoczność rąk.

Jeśli potrzebujesz jeszcze lepszej ochrony, polecamy rękawice FF Hornbill Light HS-04-012, które zapewniają doskonałą ochronę przed cięciami i przecięciami.

Nie czekaj, wybierz idealne rękawice dla siebie już dziś i ciesz się pełnym bezpieczeństwem w pracy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl