Okulary ochronne

Narząd wzroku jest narażony na różnego rodzaju podrażnienia i uszkodzenia praktycznie w każdym środowisku pracy. Dlatego nie można lekceważyć zagadnienia, jakim jest ochrona oczu w czasie pracy. Odpowiednie zabezpieczenie zapewnią prawidłowo dobrane gogle lub okulary ochronne BHP. Ten środek ochrony indywidualnej znajduje zastosowanie podczas wykonywania wielu czynności, na przykład przy spawaniu i obróbce metali – ale i przy pracy na linii produkcyjnej, czy też na budowie. Gogle ochronne świetnie sprawdzają się nawet w laboratoriach chemicznych i fizycznych, gdzie chronią oczy przed różnymi drażniącymi substancjami czy też przed przypadkowymi otarciami oczu zabrudzoną ręką – co może prowadzić do uszkodzenia rogówki.

Okulary ochronne

OKULARY SPAWALNICZE PW68 OKULARY SPAWALNICZE PW68
Producent: UNIMET01-OO
Cena:

35,42 zł

szt.
zobacz więcej
PӣMASKA FILTRUJ PӣMASKA FILTRUJ
Producent: UNIMET01-OO
Cena:

21,70 zł

szt.
zobacz więcej
OKULARY OCHRONNE TRADYCYJNE OKULARY OCHRONNE TRADYCYJNE
Producent: UNIMET01-OO
Cena:

11,56 zł

szt.
zobacz więcej
OKULARY OCHRONNE SZARE GRAFIT OKULARY OCHRONNE SZARE GRAFIT
Producent: UNIMET01-OO
Cena:

11,94 zł

szt.
zobacz więcej

Okulary ochronne BHP i przeciwodpryskowe – ochrona oczu podczas pracy

Okulary ochronne zapewniają różne poziomy bezpieczeństwa, dlatego ich rodzaj należy dostosować do charakteru wykonywanej pracy oraz zagrożeń z niej wynikających. W naszym sklepie oprócz klasycznych modeli okularów (podobnych do okularów sportowych) dostępne są między innymi okulary ochronne zintegrowane z hełmem ochronnym oraz okulary ochronne przeciwodpryskowe, które skutecznie chronią przed obrażeniami, jakie mogą spowodować metalowe odpryski. Oferujemy również okulary ochronne nakładkowe i ściśle przylegające do twarzy ochronne gogle. Na rynku spotkać się można również z przeciwsłonecznymi okularami ochronnymi, które idealnie nadają się do prac wykonywanych na otwartej przestrzeni. Wszystkie nasze modele charakteryzują się atrakcyjną ceną i wysoką jakością. Są bardzo lekkie i wygodne.

Wybierając ochronę oczu, trzeba pamiętać o tym, żeby okulary lub gogle stworzone były z bardzo wytrzymałego materiału. Co więcej, produkty muszą być dopasowane do użytkownika, dzięki czemu będzie on miał zapewniony komfort pracy. Sprawdź naszą ofertę okularów ochronnych i wybierz najlepszy model!

Okulary ochronne BHP są niezbędne w wielu miejscach pracy. Zapewniają pracownikom ochronę przed zagrożeniami środowiskowymi, takimi jak substancje chemiczne, cząstki pyłu, gruz i iskry, które w przeciwnym razie mogłyby uszkodzić oczy lub ciało. Gogle BHP są zaprojektowane tak, aby bezpiecznie i wygodnie przylegały do twarzy użytkownika, a ponadto mogą oferować dodatkowe funkcje, takie jak soczewki odporne na zarysowania, technologia zapobiegająca zaparowaniu i bezpośrednia wentylacja dla maksymalnej ochrony przed szkodliwymi cząstkami. Gogle BHP mogą pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa pracownikom w wielu środowiskach, zapewniając im niezbędną ochronę przed niebezpiecznymi materiałami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl