Nauszniki ochronne 

Niezbędne podczas wykonywania prac w środowisku o wysokim natężeniu hałasu. Niepożądany dźwięk jest nie tylko uciążliwy, ale i szkodliwy dla zdrowia. Stosując ten środek ochrony indywidualnej, można uchronić się przed powstawaniem ubytków w słuchu. Co więcej, do negatywnych skutków pracy w dużym hałasie zalicza się również spadek wydajności pracy, zmęczenie czy też zaburzenia układu krążenia lub zaburzenia układu nerwowego. W niektórych przypadkach może też to doprowadzić do wypadku przy pracy. Dlatego stosowanie odpowiednio dobranych i skutecznych nauszników ochronnych zapewnia bezpieczeństwo, jak i ochronę słuchu.

Nauszniki

ED COMFORT PLUG uzup/podaj (500 p.) ED COMFORT PLUG uzup/podaj (500 p.)
Producent: Cerva
Cena:

301,66 zł

szt.
zobacz więcej
ED 3H nausznik-gł EAR DEFENDERpom ED 3H nausznik-gł EAR DEFENDERpom
Producent: Cerva
Cena:

136,62 zł

szt.
zobacz więcej

Nauszniki ochronne BHP i nauszniki przeciwhałasowe – skuteczna ochrona przed nadmiernym i uciążliwym hałasem

Wybierając nauszniki ochronne BHP, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę to, czy zostały one dopuszczone prawnie do użytku – czyli czy są zgodne z normą prawną. Kolejną istotną kwestią jest ich wykonanie. Muszą być one wyprodukowane z trwałego materiału, zwłaszcza poduszki. Bardzo ważny jest również sposób mocowania, w tym szerokość paska i siła docisku. Nauszniki muszą być odpowiednio dopasowane, w przeciwnym razie będą powodowały dyskomfort podczas ich użytkowania. Przy zakupie nauszników trzeba też sprawdzić poziom tłumienia oraz wskaźnik artykulacji, który zapewnia mniejszą ilość zakłóceń. W naszym sklepie dostępne są:

  • nauszniki ochronne;
  • nauszniki przeciwhałasowe nagłowne;
  • nauszniki przeciwhałasowe nahełmowe (ich zaletą jest jednoczesna ochrona głowy oraz narządu słuchu).

Są to skuteczne i sprawdzone produkty, które gwarantują zmniejszenie poziomu hałasu. Wyróżniają się wysoką jakością, wygodą użytkowania, lekką konstrukcją oraz łatwą wymianą poduszek. Zachęcamy do zapoznania się z dokładnym opisem poszczególnych produktów. W przypadku wątpliwości zapraszamy do kontaktu, chętnie pomożemy w doborze odpowiednich nauszników ochronnych.

Nauszniki ochronne przeciwhałasowe są ważnym elementem wyposażenia osobistego, zwłaszcza w środowiskach o wysokim poziomie hałasu. Nie tylko chronią przed głośnymi dźwiękami i potencjalnymi uszkodzeniami uszu, ale także pomagają zmniejszyć niepokój u osób, które są zaniepokojone lub zaskoczone głośnymi dźwiękami. Nauszniki ochronne są dostępne we wszystkich rozmiarach, stylach i kolorach i mogą być dopasowane do głowy, aby zapewnić najlepszą możliwą redukcję hałasu. Dzięki wygodnemu materiałowi i regulowanym paskom te poręczne urządzenia są doskonałym dodatkiem do każdego miejsca pracy lub domu, w którym występuje wysoki poziom hałasu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl