Kasety ścienne z taśmą

To wygodny sposób odgrodzenia zakazanej strefy. Nie zajmują one dużo miejsca, więc świetnie sprawdzą się w miejscach, w których nie ma możliwości zastosowania innego rodzaju wygrodzenia bezpieczeństwa, na przykład słupków ostrzegawczych. Zaletą kaset ściennych z taśmą jest to, że są one bardzo proste w montażu. Wystarczy przymocować je bezpośrednio do ściany za pomocą zintegrowanych uchwytów bądź za pomocą magnesów. Wykorzystane one mogą być w wielu sytuacjach i wielu miejscach, między innymi do wygradzania przejść czy też wydzielania miejsc niebezpiecznych. Kasety ścienne mogą również służyć do zabezpieczenia obszarów, na których odbywają się prace magazynowe czy też serwisowe.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Kasety ścienne – świetna alternatywa do słupków ostrzegawczych

Kasety ścienne powinny charakteryzować się trwałością, wytrzymałością oraz odpornością na różne warunki. Muszą być one wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu będą gwarantowały bezpieczeństwo.

W naszej ofercie znajduje się między innymi kaseta ścienna z biało-czerwoną taśmą tekstylną o długości 20 m oraz szerokości 50 mm. Jej obudowa wykonana jest z trwałego tworzywa sztucznego w kolorze czarnym, natomiast uchwyt ze stali pomalowanej również na czarno. Na uwagę zasługuje także czarna obrotowa kaseta ścienna z taśmą o długości 4,5 m oraz szerokości 48 mm, która dostępna jest w dwóch wersjach kolorystycznych: biało-czerwonej i żółto-czarnej. Jej atutem jest możliwość mocowania taśmy na magnes. W naszym sklepie występują też kasety ścienne wsuwane na adapter oraz kasety ścienne bez hamulca. Wszystkie oferowane przez nas produkty wyróżniają się niezawodnością, trwałością oraz łatwym montażem. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz dokonania zakupu kasety ściennej o wysokiej jakości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl