Hełmy ochronne

Podstawowe środki ochrony indywidualnej, które chronią głowę przed uderzeniem o wystające, twarde i ostre elementy lub przed uderzeniem spadających z góry przedmiotów. Skutkiem takiego wydarzenia mogą być różne uszkodzenia głowy (otarcia skóry, uszkodzenia kręgów szyi), które mogą prowadzić nawet do trwałego kalectwa czy śmierci. Ryzyko uderzenia występuje na wielu stanowiskach. Są to przede wszystkim wszelkiego rodzaju prace budowlane i prace na wysokościach na przykład w magazynach wysokiego składowania. Kaski ochronne BHP występują w różnych kolorach, które odpowiadają funkcji, jaką pełni dany użytkownik. Na przykład hełm w kolorze żółtym przeznaczony jest dla pracowników fizycznych.

Hełmy ochronne

JSP HE JSP HE
Producent: UNIMET01-OO
Cena:

74,72 zł

szt.
zobacz więcej
ALPINWORKER helmet WR wentylowana ALPINWORKER helmet WR wentylowana
Producent: Cerva
Cena:

118,84 zł

szt.
zobacz więcej
PALLADIO ADVANCED PALLADIO ADVANCED
Producent: Cerva
Cena:

38,41 zł

szt.
zobacz więcej
PALLADIO ADVANCED HI-VIS PALLADIO ADVANCED HI-VIS
Producent: Cerva
Cena:

36,87 zł

szt.
zobacz więcej
EVO®2 EVO®2
Producent: Cerva
Cena:

41,40 zł

szt.
zobacz więcej
3M™ Hełm ochronny G3000NUV-SV 3M™ Hełm ochronny G3000NUV-SV
Producent: 3M
Cena:

121,55 zł

szt.
zobacz więcej
3M™ Hełm ochronny G3000NUV-GU 3M™ Hełm ochronny G3000NUV-GU
Producent: 3M
Cena:

194,75 zł

szt.
zobacz więcej
3M™ Hełm ochronny G3000NUV-GB 3M™ Hełm ochronny G3000NUV-GB
Producent: 3M
Cena:

194,75 zł

szt.
zobacz więcej
3M™ Hełm ochronny G3000NUV-GP 3M™ Hełm ochronny G3000NUV-GP
Producent: 3M
Cena:

194,75 zł

szt.
zobacz więcej
3M™ Hełm ochronny G3000NUV-RD 3M™ Hełm ochronny G3000NUV-RD
Producent: 3M
Cena:

194,75 zł

szt.
zobacz więcej

Kaski ochronne BHP i hełmy robocze – podstawowa ochrona głowy

Hełmy robocze występują w wielu wariantach i rodzajach. Muszą być one dostosowane do charakteru wykonywanych prac. Wybierając kaski, należy wziąć pod uwagę ich wytrzymałość, powinny być wykonane z wysokiej klasy tworzywa. Istotna jest także ich właściwa budowa, czyli między innymi profile, rowki, żłobienia. Należy też sprawdzić, czy posiadają wymagane certyfikaty i czy spełniają normy prawne. Istotna jest również regulacja pasa podbródkowego oraz dodatkowe funkcje typu otwory na nauszniki lub okulary. Trzeba też pamiętać, że kaski ochronne tracą swoje właściwości pod wpływem działania wielu czynników, dlatego konieczne jest stałe nadzorowanie ich stanu i terminu ważności.

W naszej ofercie znajdują się wytrzymałe hełmy ochronne, które charakteryzują się między innymi otworami wentylacyjnymi, wygodną opaską przeciwpotną i krótkim daszkiem. Wyposażone są również w standardową więźbę typu pinlock. Wszystko to sprawia, że proponowane przez nas produkty gwarantują bezpieczeństwo, dobre pole widzenia i doskonałą wentylację. Zachęcamy do zakupu sprawdzonego hełmu roboczego.

Kaski ochronne są ważnym elementem wyposażenia ochronnego, zaprojektowanym w celu ochrony głowy w razie kolizji lub upadku. Są powszechnie używane przez rowerzystów, motocyklistów, jeźdźców konnych, pracowników budowlanych i deskorolkarzy i zapewniają nieocenioną ochronę przed poważnymi urazami głowy. Kaski ochronne są dostępne w wielu stylach i rozmiarach, aby dopasować się do różnych potrzeb - od małych rozmiarów dla dzieci po lekkie modele zaprojektowane z myślą o szybkości lub wygodzie. Kaski ochronne mogą zapobiec poważnym urazom, a nawet uratować życie, dlatego warto zainwestować w taki, który jest dobrze dopasowany i wygodny w noszeniu.

Bezpieczeństwo na miejscu pracy to kwestia priorytetowa, zwłaszcza jeśli wykonywana praca niesie za sobą pewne ryzyko związane z upadkiem, uderzeniem czy innymi zagrożeniami mechanicznymi. W takich sytuacjach niezbędne są odpowiednie kaski ochronne BHP i hełmy robocze, które zminimalizują ryzyko powstania obrażeń głowy. W ofercie sklepu internetowego PremioSafe znajdziesz szeroki wybór kasków i hełmów, które zapewnią Ci maksymalne bezpieczeństwo podczas pracy.

Dostępne u nas kaski ochronne BHP i hełmy robocze zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość i skuteczność. Nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i są zgodne z normami bezpieczeństwa, co stanowi gwarancję ich skuteczności. W naszej ofercie znajdziesz kaski i hełmy z wizjerem oraz bez, które zapewnią Ci pełne bezpieczeństwo podczas pracy.

Nie ryzykuj swojego zdrowia i bezpieczeństwa podczas pracy. Wybierz kaski ochronne BHP i hełmy robocze oferowane przez PremioSafe i ciesz się ochroną głowy na najwyższym poziomie. Nasze produkty są nie tylko funkcjonalne, ale również eleganckie i estetyczne, dzięki czemu stanowią idealne rozwiązanie dla profesjonalistów oraz amatorów.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl