Barierki ostrzegawcze

Mają szerokie zastosowanie. Mogą być one wykorzystane na przykład w różnych przestrzeniach produkcyjnych, magazynowych. Rewelacyjnie sprawdzają się również w miejscach zgromadzeń publicznych, na przykład jako wydzielenie powierzchni dla punktu medycznego bądź jako wyznaczenie ciągów komunikacyjnych. Z powodzeniem stosowane są także jako ogrodzenie parkingu, ochrona placów budowy, odgrodzenie remontów na drodze, jak i innych prac monterskich i instalatorskich. Zaletą barierek ostrzegawczych jest to, że są one lekkie i trwałe. Ich transport nie sprawia problemu, są łatwe w przenoszeniu i rozstawianiu. Dlatego można je wykorzystać na wiele sposobów w niezliczonej ilości miejsc, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Barierki ostrzegawcze – sposób na uniknięcie zagrożenia

Wybierając barierki ostrzegawcze, trzeba przede wszystkim zwrócić uwagę na ich wykonanie. Muszą być one trwałe i odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Ich kolorystyka powinna być bardzo widoczna, żeby można było dostrzec barierkę już z większej odległości i uniknąć zagrożenia.

W ofercie naszego sklepu znajdują się między innymi poziome belki o długości 200 cm, które wyprodukowane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego HDPE. Dostępne są też barierki ostrzegawcze przenośne, które można ze sobą łączyć, co pozwala zabezpieczyć większą powierzchnię. Wszystkie produkty zostały precyzyjnie zaprojektowane i wykonanie, dzięki czemu gwarantują stabilność oraz długotrwałe użytkowanie. Są one także bardzo łatwe w przenoszeniu, jak i przechowywaniu. Oprócz barierek ostrzegawczych proponujemy także naklejki podłogowe „zachowaj odstęp”, które wykonane są z folii samoprzylepnej. Są to produkty o bardzo wysokiej jakości, które zabezpieczone zostały laminatem. Warte uwagi są również ramki informacyjne w formacie A4. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi naszymi produktami!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl